قالب آنکد به همراه امکات بیشتر و فروشگاه حرفه ای
وب سایت تخصصی قالب وردپرس آنکد
سبد خرید 0 ورود

آموزش رایگان ( قالب آنکد پرو )

آموزش قدم به قدم تنظیمات قالب قدرتمند آنکد پرو به صورت رایگان

آموزش قالب آنکد پرو ; چنانچه از بسته نصبی قالب آنکد پرو استفاده نمی کنید قبل از نصب و شروع کار با قالب قدرتمند Uncode باید نسخه فعلی وردپرس را از آدرس WordPress.org دریافت کنید.

برای استفاده از این قالب ، شما باید  WordPress 4  یا بالاتر ، نسخه PHP 5.6  یا بالاتر را اجرا کنید ( سایت وردپرس رسما پیشنهاد می کند از PHP 7.3 استفاده کنید ،  بیشتر بخوانید ) .

قبل از استفاده از این قالب، مهم است بدانید عملکرد وردپرس چگونه است، و چگونه می توانید مالکیت سایت جدید خود را بدست بگیرید.

هاست مناسب

Uncode و سایر افزودنی های آن بسیار سبک طراحی شده و توسط چندین سرویس میزبانی تست شده اما با این وجود اگر از هاست ضعیف استفاده کنید، به دلیل عدم پشتیبانی کافی، ممکن است با مشکلاتی روبرو شوید.

لطفاً توجه داشته باشید اگرچه برخی هاست ها هزینه کمی برای ارائه سزویس دریافت می کنند ولی ممکن است کیفیت مطلوب نداشته باشند و در ادامه مشکلات فراوانی برای شما بوجود بیاورند، یا حتی ممکن است در ابتدای کار از این قالب پشتیبانی نکنند.

دوره آموزشی رایگان

جهت سهولت کار شما خریداران گرامی و همچنین سایر دوستانی که پیش از این از قالب آنکد استفاده کرده اند، در این بخش آموزش کار با کلیه بخش های قالب قدرتمند آنکد پرو ارائه شده و سعی داریم برای تمامی سوالات احتمالی شما عزیزان، آموزش تصویری آماده کرده تا به آسانی از این محصول استفاده کنید.

در قسمت روبرو لیستی از تمامی آموزش ها وجود دارد که با انتخاب گزینه مورد نظر وارد بخش آموزش خواهید شد.

آموزش های موجود در دو بخش قالب اصلی و قالب آنکد پرو با قابلیت های جدید ارائه شده اند.

چنانچه آموزش مورد نظر در این بخش وجود نداشت میتوانید از طریق بخش دیدگاه ها درخواست ساخت آموزش مورد نظر را برای ما ارسال کنید تا در اسرع وقت نسبت به ساخت آن اقدام کنیم.

ارسال درخواست